Dacia Bigster
1.8 Hybrid 155 Journey | 360 Camera | Adaptieve Cruise Control | Elektrische Kofferklep | Pack Assist
Direct kopen, basisprijs: € 33.700,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.700,-
LEASEPRIJS: € 464,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.635,50 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Bigster |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.8 Hybrid 155 Journey | 360 Camera | Adaptieve Cruise Control | Elektrische Kofferklep | Pack Assist |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 24 februari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 8.700 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 464,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.700,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ##-37-54 |
| Motorinhoud: | 1.793 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.419 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19'' lichtmetalen velgen ''Rasan Noir Diamantée''
- Bleu Indigo
- Elektrisch bedienbare achterklep
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch verwarmbare voorruit
- extra getint glas
- LED koplampen
- LED mistlampen
- One-tone kleurstelling
- regensensor
- Two-tone kleurstelling
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Media NAV Live
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Interieur & Comfort
- elektrisch verwarmbare voorstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- koelbox
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- around view camera
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- blind spot warning
- cruise control adaptief
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensoren voor en achter met flank guard protection
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- Overig
- Pack Assist
- elektrisch verwarmbaar stuurwiel
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Pack Winter
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar